Petr Zahradník Computer Laboratory, Obvodová 740/14, Ústí nad Labem
Telefony: 475 501 627, 910 256 000, 910 806 040, 602 409 601
DXperience Subscription

DXperience Subscription

Knihovna špičkových komponent pro vývoj aplikací .NET WinForms, ASP.NET AJAX, WPF a Silverlight, včetně ORM a nástrojů pro vyšší produktivitu ve Visual Studiu. DXperience Subscription

Převodník USB-RS485 vestavěný do USB konektoru

Převodník USB-RS485 vestavěný do USB konektoru

Kompletní elektronika převodníku USB-RS485 je vestavěná přímo do konektoru USB na jednom konci kabelu. Tento kabel je vše, co potřebujete pro snadné připojení zařízení RS485 ke svému počítači. Převodník USB-RS485

Převodník USB-RS232, který opravdu funguje

Převodník USB-RS232, který opravdu funguje

Díky kvalitním ovladačům společnosti FTDI funguje z 32-bitových aplikací, z 64-bitových aplikací, ale dokonce i ze starých 16-bitových aplikací a z aplikací pro MS-DOS. Tedy všude tam, kde ostatní převodníky nepracují. Převodník USB-RS232

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Nástroje pro spolupráci a kancelářské nástroje systému Microsoft Office provozované v cloudu přímo v datovém centru společnosti Microsoft. Neplaťte za hardware serveru, neplaťte za licence software, jednoduše si nástroje pronajměte jako službu. Budete platit malý pravidelný měsíční poplatek a o nic víc se nebudete starat. Vyzkoušejte si na 30 dnů zdarma...

Software pro vývojáře
i pro běžné uživatele

Software pro vývojáře Visual Studio (.NET, ASP.NET) i Delphi (Win32), ale také běžný krabicový software (kancelářský, grafický, antivirový...)

Pokračujte do sekce 2397283862

Elektro řešení nejen
pro vývojáře elektroniky

Převodníky pro rozhraní RS485 i RS232 (COM porty na USB) pro vývojáře elektroniky i pro běžné uživatele, kabely FTDI pro USB, moduly Vinculum USB Host.

Pokračujte do sekce Elektro

Kalkul on-line
vše pro uživatele Kalkul

Webový portál pro uživatele účetních programů Kalkul, kde najdete nejaktuálnější informace, technickou podporu a také doplňkové produkty.

Pokračujte na web Kalkul on-line

Webhosting
pronájem webového prostoru

Přidejte se k mým spokojeným zákazníkům, kterým poskytuji webhostingové služby již od roku 1997. Pro mě nejste jen číslo v databázi informačního systému.

Webové prezentace
a aplikace

Potřebujete jen jednoduchou webovou prezentaci, internetový obchod, redakční systém, a nebo aplikaci vytvořenou přesně podle vašich představ s použitím nejmodernějších technologií?

Marketing na internetu
i v reálném světě

Potřebujete vylepšit internetovou prezentaci, zvýšit její návštěvnost, poradit jak lépe komunikovat se svými zákazníky, nebo třeba jen rozeslat papírové katalogy a nabídky?
Komplexní služby v oblasti informačních technologií, elektroniky a marketingu, na které se můžete opravdu spolehnout.

 

 

Živá technická podpora